זכאים למועד מיוחד סמסטר א' תשע"ג - נכון ל 29.4.13
זכאים למועד מיוחד סמסטר א' תשע"ג - נכון ל 29.4.13

שלום רב,
להלן רשימת התלמידים הזכאים למועד מיוחד סמסטר א' תשע"ג על פי הפירוט הבא :
* במידה ולא יפורסם תאריך מבחן  בלוח ובמקום זאת תופיע המילה " בתאום " על התלמיד / ה האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך 25.4.13.
* יתכן ובהמשך ( אם יתווספו מעל חמישה תלמידים הזכאים למועד מיוחד נפרסם מועדי בחינות שיתקיימו באזור ספטמבר 2013.
* אם אושרה לך בחינה במועד מיוחד עליך להשתתף בה , אם לא תתשתפ / י יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0.
לעדכונכם, בברכה,
ריקי עוז
מזכירות הוראה

מספר קורס שם קורס מרצה זכאים תאריך בחינה
65125 אנדוקרינולוגיה של האדם ד"ר אפרת מונסונגו-אורנן תירוש שיראל בתאום
65210
אנטומיה והיסטולוגיה של האדם
ד"ר אייל קליפר
יהב שגית
רוסט עדנה
בתאום
65642
התזונאי והקהילה
ד"ר עליזה שטרק
מירזקנדוב אוואני
בתאום

71007
מתמטיקה 1
ד"ר יבסי קוסמן
אמרוסקי סתיו
רייפר אור
אלון יהודה
שבסו טינה
בתאום
71012
יסודות הגנטיקה
פרופ' דני זמיר
פרופ' נעמי אורי
פוגל מיכל
אטרקצ'י אופיר
זויברמן מיטל
לוי מעין
בנדיקט מתן
גבריאלי בצלאל
בתאום
71013
יסודות הסטטיסטיקה
ד"ר לוצ'י קזקרוב
ד"ר מאיר אזור
רביב זהבי
חזן נחום
פוגל מיכל
האוזמן נעם
לץ שחר
טולדנו יסמין
קורן קרן
לוי ענבר
אמטוני אמה
חביב קטיה
ביסטרי ספיר
נעם האוזמן
כהן דר
זיל נעה
רייט בן
אליעז נתנאלה
כהן איילה
זויברמן מיטל
טלאור נורני
פרייברג יניב
קרן איתי
לריאה שרון
קוטלר אלעד
28.8.13
שעה 9:00
אולם 11
71015
פיזיולוגיה של הצמח
פרופ' נעמי אורי
פרופ' נאוה מורן
פרופ' אדם צח
נחום חזן
בימרו ג'גאו
טנא מאי
סמוחה טל
נבון אליעד
בתאום
71018
יסודות מדעי הקרקע
פרופ' בני חפץ
יולס דוד
ריינהורן תום
הלטאי עידו
דניאל עומר
אלון יהודה
דניאל עומר
בתאום
71027
מבוא לחדו"א
ד"ר אבלין מגזניק
פסואה אלעד
לוין אנטון
מקלסקי מריה
בתאום
71044
ביולוגיה של הצמח
פרופ' נעמי אורי
שטיין שני
לוי מעין
בן מוחה רותם
בתאום
71019
מבוא לכלכלה למדעי החקלאות
מר עופר ברונר
זלקה למאית
בתאום
71025
מבוא לכלכלה למדעי החיים
מר עופר ברונר




71049
מבוא למדעי הצמח ב'
ד"ר אלבאום רבקה
אליעז נתנאלה
בתאום
71059
פיזיקה למדעי החקלאות
ד"ר צבי קלברמן
שירן בן זאב
חמו יאיר
חודי עדי
ימית סיבק
בתאום
71063
יסודות כימיה אורגנית א'
ד"ר יצחק בילקיס
פתוח לכולם
(בתנאי לכל תלמיד לא יבחן ביותר משניי מועדים)
10.5.13
שעה 8:30
71065
מבוא לביולוגיה מולקולארית
ד"ר אלכסנדר וינשטיין


אבו קטיש קאותר
אליעז נתנאלה
דקה מייסון
דניאל עומר
יולס דוד
יערי חן
נווה דנה
כהן הדס
לוי מעין
זויברמן מיטל
יובל תור
דניאל עומר
בתאום
71066
עקרונות כימיה אורגנית א'
ד"ר יצחק ביקיס
פתוח לכולם
(בתנאי לכל תלמיד לא יבחן ביותר משניי מועדים)
10.5.13
שעה 8:30
71071
חדו"א
מר צבי פריסמן
לביא רון
מונוץ גיא
לבני רונן
חמו יאיר
הוניג עידן
הלטאי עידו
ריינגוירץ עידן
ישראל עידו
גרין לבת
1.9.13
שעה 10
חדר יק"א 19
71072
חדו"א למדעי בעלי חיים
ד"ר עידו זינגר
רייט בן
נבון אליעד
סדי מדינה
1.9.13
שעה 10
חדר יק"א 19
71073
מעבדה בעקרונות הכימיה ד"ר מרב פיכמן, פלאט - צ ' אנס תומר בתאום
71074
עקרונות הכימיה ד"ר מירב פיכמן כהן אביתר
אוקסנברג עדי
דגן הדר
ימית סיבק
3.9.13
שעה 9:00
חדר 109
71076
עקרונות הכימיה למדעי בעלי חיים
ד"ר מירב פיכמן
רזינסקי אירנה
גבור דן
קבדה טדלה
ליאור פדרמן
היימן נוי
3.9.13
שעה 9:00
חדר 109
71078
ביולוגיה של התא
מר ניר שדה
גור אריה מתן
בתאום
71142
פיזיולוגיה של הספיגה
פרופ' זהבה אוני
ד"ר סמיר מבג'יש
אליהו דנה
בתאום
71148
מבוא לכלכלת משאבי טבע וסביבה
ד"ר עידו קן
פתוח לכולם באישור מרצה
2.4.13
9:00
ח"ס כלכלה
71158
תאוריה מיקרו כלכלית
ד"ר זיו בר-שירה
כוכבי אלעד
בתאום
71165
היבטים שיווקיים בהמחרה
ד"ר עודד לונגרט
כוכבי אלעד
בתאום
71215
פרמנטציה בתעשייה
הביו - פרמצבטית
מר משה לנדסברג
קורזון אריה
בתאום
71251
היסטוריה ופילוסופיה של המדע
מר קרביץ עמית
גבריאלי בצלאל
אביתר מרדכי
21.6.13
בשעה 8:30
71346
ביולוגיה של התא הצמחי
ד"ר אייל פרידמן
ד"ר ליאור אשד
מרקס דוד
אלדר מעין
בתאום
71421
ביולוגיה התפתחותית של עצי-פרי נשירים
פרופ עודד שוסיוב
אהרוני איתמר
בתאום
71452
פיזיולוגיה ושינוע של מוצרי נוי קטופים
ד"ר סונייה פילוסוף הדס
סילניקוב נטע
בתאום
71705
כלכלת איכות הסביבה
פרופ' ניר בקר
גוטליב שי
סיבוני עלית
בתאום
71709
מבוא לכלכלה א'
פרופ' אלי פיינרמן
יוסבשווילי גוגה
מדריד שפיץ דוד
ברק דותן
בתאום
71713
מבוא לאקונומטריקה ב'
ד"ר זיו בר-שירה
אלמסי שחר
בתאום
71732
תורת הצרכן
פרופ' אליהו פיינרמן
כהן אביתר
אלמסי שחר
בתאום
71740
חדו"א
ד"ר יהודית ריבלין
ד"ר גוני אורשן
לנדו יקטרינה
פלדמן מיכאל
מקלסקי מריה
דהב הלנה
בתאום
71748
אלגברה ליניארית ב'
ד"ר גוני אורשן
אלמסי שחר
כוחבי אלעד
בתאום
71753
משפט חקלאי
עו"ד איתן גת
סליסטרה דימיטרי
זכאי חריג
71801
פיזיולוגיה של בע"ח
פרופ ' מיכאל גוטניק ,
פרופ ' רינה מידן ,
ד"ר כרמל כשר,
ד"ר אייל בן אסא
קוטלר אלעד
בויקו ולרי
שמיר מי
גנט סיגל
קורן קרן
טולדנו יסמין
דרור טל
לריאה שרון
לוי ענבר
נורני טל אור
פוגל מיכל
אמטוני אמה
עסיס נופר
חביב קטיה
ידין דניאל
פלכנר דור
אוברבאום יאיר
סימנובסקי סבטלנה
שרון מלי
פתאל תומר
בוגייסקי ענבר
לפיד רוני
זויברמן מיטל
סבטלנה מזור
1.9.13 שעה
16:00
אולם 11
71803
רבייה השוואתית
ד"ר ישראל רוזנבוים
ד"ר צבי רוט
יונוסקי גל
זויברמן מיטל
קדם עידו
בתאום
71810
מבוא לאנדוקרינולוגיה
פרופ בועז רובינזון
כהן הדס
אוברבאום יאיר
שקד מאיה
חודי עדי
1.7.13
שעה 9:00
71852
אקולוגיה מיקרוביאלית במערכות מידגה
פרופ יאפ ואן-ריין
פרידמן רותם
בתאום
71978
ממברנות ביולוגיות
פרופ' אלכס ויינשטיין
פרופ' גוזל בן חיים
ד"ר עינת שדות
חריטון עליזה
בתאום
71989
אקונומטריקה א'
פרופ' אייל קמחי
גבאי דנה
הרשקוביץ רוני
אביסרור גל
סיון עקיבא
צירינה מרייה
3.4.13
שעה 9:00
חדר סימנרים כלכלה