זכאים למועד מיוחד סמסטר א' תשע"ג - נכון ל 28.5.13

שלום רב,

להלן רשימת התלמידים הזכאים למועד מיוחד סמסטר א' תשע" ג על פי הפירוט הבא:
*במידה ולא יפורסם תאריך מבחן בלוח ובמקום זאת תופיע המילה "בתאום" על התלמיד/ה האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך 25.4.13 .
*יתכן ובהמשך ( אם יתווספו מעל חמישה תלמידים הזכאים למועד מיוחד נפרסם מועדי בחינות שיתקיימו באזור ספטמבר 2013 .
*אם אושרה לך בחינה במועד מיוחד עליך להשתתף בה, אם לא תשתתפ/י יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0.

לעדכונכם,
בברכה,
ריקי עוז
מזכירות הוראה

מספר קורס שם קורס מרצה זכאים תאריך בחינה
65125 אנדוקרינולוגיה של האדם ד"ר אפרת מונסונגו-אורנן תירוש שיראל בתאום
65210 אנטומיה והיסטולוגיה של האדם ד"ר אייל קליפר יהב שגית
רוסט עדנה
היימן נוי
בתאום
65642 התזונאי והקהילה ד"ר עליזה שטרק מירזקנדוב אוואני בתאום
71007 מתמטיקה 1 ד"ר יבסי קוסמן אמרוסקי סתיו
רייפר אור
אלון יהודה
שבסו טינה
בתאום
71012 יסודות הגנטיקה פרופ' דני זמיר
פרופ' נעמי אורי
פוגל מיכל
אטרקצ'י אופיר
זויברמן מיטל
בנדיקט מתן
גבריאלי בצלאל
מיכל קדישאי
בצלאל יהודה
גנט סיגל
עבד אלראזק סמי

24.5.13
שעה 8:30
חדר 2
71013 יסודות הסטטיסטיקה ד"ר לוצ'י קזקרוב
ד"ר מאיר אזור
רביב זהבי
חזן נחום
פוגל מיכל
לץ שחר
טולדנו יסמין
קורן קרן
לוי ענבר
אמטוני אמה
חביב קטיה
ביסטרי ספיר
נעם האוזמן
כהן דר
זיל נעה
רייט בן
אליעז נתנאלה
כהן איילה
זויברמן מיטל
טלאור נורני
פרייברג יניב
קרן איתי
לריאה שרון
קוטלר אלעד
אברהם מעין
סבטלנה מזור
טל אורן
לפיד רוני
ביטון שמעון
רותם פרידמן

28.8.13 שעה 9:00 אולם 11
71015 פיזיולוגיה של הצמח פרופ' נעמי אורי
פרופ' נאוה מורן
פרופ' אדם צח
נחום חזן
בימרו ג'גאו
טנא מאי
סמוחה טל
נבון אליעד

24.5.13
שעה 8:30
חדר 2
71018 יסודות מדעי הקרקע פרופ' בני חפץ יולס דוד
הלטאי עידו
דניאל עומר
אלון יהודה
דניאל עומר
ביטון שמעון
בתאום
71027 מבוא לחדו"א ד"ר אבלין מגזניק פסואה אלעד
לוין אנטון
מקלסקי מריה
בתאום
71044 ביולוגיה של הצמח פרופ' נעמי אורי שטיין שני
בן מוחה רותם
24.5.13
יום שישי
הבחינה בקורס 71044
תהיה במתכונת בע"פ
במעבדה של נעמי אורי בשעה 10:15
71019 מבוא לכלכלה למדעי החקלאות מר עופר ברונר פתוח לתלמידים לאחר רישום (אפשר טלפוני )במזכירות כלכלה
דבורה/ ליטל
30.8.13
שעה 8:30
אולם 11
71049 מבוא למדעי הצמח ב' ד"ר אלבאום רבקה אליעז נתנאלה בתאום
71059 פיזיקה למדעי החקלאות ד"ר צבי קלברמן שירן בן זאב
חמו יאיר
חודי עדי
ימית סיבק
בן זאב שירן
בתאום
71063 יסודות כימיה אורגנית א' ד"ר יצחק בילקיס עופרי אודלס בתאום
71065 מבוא לביולוגיה מולקולארית ד"ר אלכסנדר וינשטיין

אבו קטיש קאותר
אליעז נתנאלה
דקה מייסון
דניאל עומר
יולס דוד
יערי חן
נווה דנה
כהן הדס
לוי מעין
זויברמן מיטל
יובל תור
דניאל עומר
רותם פרידמן
פז כהנוב
עבד אלראזק סמי

בתאום
71066 עקרונות כימיה אורגנית א' ד"ר יצחק ביקיס פתוח לכולם ( בתנאי לכל תלמיד לא יבחן ביותר משניי מועדים ) 10.5.13
שעה 8:30
71071 חדו"א מר צבי פריסמן לביא רון
מונוץ גיא
לבני רונן
חמו יאיר
הוניג עידן
הלטאי עידו
ריינגוירץ עידן
ישראל עידו
גרין לבת
מעוז גלית

1.9.13


שעה 10


חדר יק"א 19
71072 חדו"א למדעי בעלי חיים ד"ר עידו זינגר רייט בן
נבון אליעד
סדי מדינה
בנדיקט מתן
אודלס עופרי
איילה כהן
זיל נעה
טל אור נורני

1.9.13


שעה 10


חדר יק"א 19
71073 מעבדה בעקרונות הכימיה ד"ר מרב פיכמן, פלאט-צ'אנס תומר בתאום
71074 עקרונות הכימיה ד"ר מירב פיכמן כהן אביתר
אוקסנברג עדי
דגן הדר
ימית סיבק



3.9.13 שעה 9:00 חדר 109
71076 עקרונות הכימיה למדעי בעלי חיים ד"ר מירב פיכמן רזינסקי אירנה
גבור דן
קבדה טדלה
ליאור פדרמן
היימן נוי
3.9.13
שעה 9:00 חדר 109
71078 ביולוגיה של התא מר ניר שדה גור אריה מתן בתאום
71142 פיזיולוגיה של הספיגה פרופ' זהבה אוני
ד"ר סמיר מבג'יש
אליהו דנה בתאום
71148 מבוא לכלכלת משאבי טבע וסביבה ד"ר עידו קן פתוח לכולם באישור מרצה 2.4.13
9:00
ח"ס כלכלה
71158 תאוריה מיקרו כלכלית ד"ר זיו בר-שירה כוכבי אלעד בתאום
71165 היבטים שיווקיים בהמחרה ד"ר עודד לונגרט כוכבי אלעד בתאום
71251 היסטוריה ופילוסופיה של המדע מר קרביץ עמית גבריאלי בצלאל
אביתר מרדכי
חן עמרי
נדב גרטלר
בימרו ג'ג'או
21.6.13 בשעה 8:30
71346 ביולוגיה של התא הצמחי ד"ר אייל פרידמן
ד"ר ליאור אשד
מרקס דוד
אלדר מעין
בתאום
71421 ביולוגיה התפתחותית של עצי-פרי נשירים פרופ עודד שוסיוב אהרוני איתמר בתאום
71472 חקיקה ותקינה למזון ד"ר אמנון צירלין יהודה בצלאל בתאום
71452 פיזיולוגיה ושינוע של מוצרי נוי קטופים ד"ר סונייה פילוסוף הדס סילניקוב נטע בתאום
71705 כלכלת איכות הסביבה פרופ' ניר בקר גוטליב שי
סיבוני עלית
בתאום
71709 מבוא לכלכלה א' פרופ' אלי פיינרמן יוסבשווילי גוגה
מדריד שפיץ דוד
ברק דותן
מקסים ששקוב

בתאום
71713 מבוא לאקונומטריקה ב' ד"ר זיו בר-שירה אלמסי שחר
שנקר נאור
בתאום
71732 תורת הצרכן פרופ' אליהו פיינרמן כהן אביתר
אלמסי שחר
בתאום
71740 חדו"א ד"ר יהודית ריבלין
ד"ר גוני אורשן
לנדו יקטרינה
פלדמן מיכאל
מקלסקי מריה
דהב הלנה
בתאום
71748 אלגברה ליניארית ב' ד"ר גוני אורשן אלמסי שחר
כוחבי אלעד
בתאום
71753 משפט חקלאי עו"ד איתן גת סליסטרה דימיטרי זכאי חריג
71801 פיזיולוגיה של בע"ח פרופ' מיכאל גוטניק,
פרופ' רינה מידן,
ד"ר כרמל כשר,
ד"ר אייל בן אסא
קוטלר אלעד
בויקו ולרי
שמיר מי
גנט סיגל
קורן קרן
טולדנו יסמין
דרור טל
לריאה שרון
לוי ענבר
נורני טל אור
פוגל מיכל
אמטוני אמה
עסיס נופר
חביב קטיה
ידין דניאל
פלכנר דור
אוברבאום יאיר
סימנובסקי סבטלנה
שרון מלי
פתאל תומר
בוגייסקי ענבר
לפיד רוני
זויברמן מיטל
סבטלנה מזור
אברוצקי עמר
לביא רון
גבע נטע
פז כהנוב
רותם פרידמן
1.9.13 שעה 16:00 אולם 11
71803 רבייה השוואתית ד"ר ישראל רוזנבוים
ד"ר צבי רוט
יונוסקי גל
זויברמן מיטל
קדם עידו
בתאום
71810 מבוא לאנדוקרינולוגיה פרופ בועז רובינזון כהן הדס
אוברבאום יאיר
שקד מאיה
חודי עדי
כהן אלעזר
בצלאל יהודה
שלייזר ג'ניה

1.7.13
שעה 9:00
71852 אקולוגיה מיקרוביאלית במערכות מידגה פרופ יאפ ואן-ריין פרידמן רותם בתאום
71978 ממברנות ביולוגיות פרופ' אלכס ויינשטיין
פרופ' גוזל בן חיים
ד"ר עינת שדות
חריטון עליזה בתאום
71989 אקונומטריקה א' פרופ' אייל קמחי גבאי דנה
הרשקוביץ רוני
אביסרור גל
סיון עקיבא
צירינה מרייה
3.4.13
שעה 9:00 חדר סימנרים כלכלה