מועדים מיוחדים סמסטר א' תשע"ב - מעודכן ל-31.7.12

מועדי מיוחדים סמסטר א' תשע"ב - מעודכן ל 31.7.12

שלום רב,

להלן רשימת התלמידים הזכאים למועד מיוחד על פי הפרוט הבא:

שימו לב, בחינות שמספר התלמידים הזכאים אינו עולה על חמישה,

על התלמיד האחריות לתאם את מועד הבחינה  מול מרצה הקורס.

בהצלחה!

מספר קורס שם קורס מרצה זכאים מועד בחינה
30103 אומנות ומציאות ד"ר חוה אלדובי אילה פליער
חנני עינב
דור אופיר
נעם יצחקי
בצלאל יהודה
בתאום
65125 אנדוקרינולוגיה של האדם ד"ר אפרת מונסנגו
ד"ר אבי שמאי
אבוקוטש קטאר
מג'דלה פאדיה
גלילי מתנה
צפרוני עדי
שדאפה רנין
רננה ויה
נסייר מיריאנה
מנצור אביב
2.9.12 שעה 10:00
65210 אנטומיה והיסטולוגיה של האדם ד"ר אייל קליפר לוי מעין בתאום
65214 תזונת האדם ד"ר אורן תירוש
ד"ר יובל חלד
רבינוביץ צחי
הולנדר רוני
יוסף עמאר
פיטרס גילי
11.9.12 שעה 9:00
חדר ישיבות ביוכימיה
65219 מעבדה בפיזיולוגיה ואנטומיה ד"ר אייל קליפר מריאנה נסייר בתאום
65308 פתלוגיה וקליניקה של מחלות ב' ד"ר רם רייפן ורול נועה בתאום
65612 תיאוריה של חישת מזון ד"ר מאשה ניב בצלאל יהודה
דימה שטרם
בתאום
65642 התזונאי והקהילה ד"ר עליזה שטרק בצלאל יהודה בתאום
65642 התזונאי והקהילה ד"ר עליזה שטרק כהן פכטר דפנה בתאום
71004 מבוא לזואולוגיה ד"ר חיים סיון פתוח לכולם
גוטקוביץ דינה
כהן איילה
כרמל אור
אופק קרקו
סדי מדינה
22.8.12
בשעה 9:00
חדר 10
71007 מתמטיקה 1 ד"ר יבסי קוסמן מרצבן עזריאל
אלון יהודה
בתאום
71012 יסודות הגנטיקה פרופ' דני זמיר
פרופ' נעמי אורי
גנט סיגל
בויקו ולריה
לי ילין
ביטון שמעון
יזרעאל שלכת
נווה דנה
וויסמן מיכאל
אופיר איריס
וויסמן מיכאל
בצלאל יהודה
כנען רמי
כהן הדס
קוברו וסקי ואלרי

7.9.12
שעה 9:00
חדר 102
71013 יסודות הסטטיסטיקה ד"ר אלה ברלין
ד"ר מאיר אזור
ד"ר לוצ'י קוזוקרו
רוטר יונתן
אבידן רוני
בשארי איתמר
כהן הדס
ריבוני אוראל
4.9.12
שעה 9:00
חדר 108
71015 פיזיולוגיה של צמח פרופ' צח אדם
פרופ' דוד וויס
ד"ר מנחם מושליון
נלביצקי רותם
אבידן רוני
בשרי איתמר
בתאום
71018 יסודות מדעי הקרקע פרופ' בני חפץ ביטון שמעון
יצחק יפתח
בורד גדי
רדר אימרי
דורין שוורץ
23.9.12
שעה 10:00
חדר 109
71019 מבוא לכלכלה א' מר עופר ברונר שיינקמן אורה
גרביץ דור
ברנשטיין דורין
הדרה אורן
בתאום
71022 מבוא לחדו"א ד"ר כהן מרדכי קרקו אופק
קרן אתי
הלטאי עידו
בתאום
71024 כימיה פיזיקלית ד"ר מיכאל בוריסובר קרבצוב מריה
גבן אנג'י
בתאום
71031 פיזיקה א' מורחב ד"ר צבי קלברמן אלון יהודה
בן סימון קרן
בתאום
71044 ביולוגיה של הצמח ד"ר מנחם מושליון
פרופ' נעמי אורי
גרינבלט אינה בתאום
71049 מבוא למדעי הצמח ב' ד"ר רבקה אלבאום קורזון אריה
ביטון שמעון
בתאום
71051 אנגלית רמה 1 ד"ר צ'רניס מריה גל אורן בתאום
71065 מבוא לביולוגיה מולקולארית פרופ' שי מורין
פרופ' אלכסנדר וינשטיין
לביב ניר
שדאפה רנין
אמיר ענבל
רום סתיו
קורזון אריה
ילין לי
סיגל גנט
זויברמן מיטל
יזרעאל שלכת
נסייר מיריאנה
קירשין שמואל
בתאום
71066 כימיה אורגנית ד"ר איברהים עמאר רדאי תומר
קוטלר אלעד
אטרצ'קי אופיר
אלון יהודה
צצשוילי מרינה
זויברמן מיטל
מיכל מז'בינסקי
גנת סיגל
גרינבלט איזה
בנדיקט מתן
אלירז נתנאלה
חן יערי
כץ מתן
זיידנברג טל
דולב רענן
נסייר מריאנה
25.5.12
שעה 8:30
אולם 11
71071 חדו"א ד"ר זינגר עידו
ד"ר צבי פריסמן
קרקו אופק
עובד שרי
חוצן רבקה
חביב קטיה
נווה דנה
גולדשטיין עמית
גארב אבנר
כנפו מאור
ליברמן שחר
ליבני רותם
אהרון תומר
אלעזרי יובל
בויקו ולרי
יעיש גיל
כץ מתן
כהן גיא
ידין דניאל
רדזינר אליה
הלטאי עידו
איתן ליבסקינר שיבולת
בנדיקט מתן
קירשין שמואל
יערי חן
אפרת יאיר
פיטון יואב

2.9.12
שעה 10
חדר 10
71073 מעבדה בעקרונות הכימיה ד"ר מירב פיכמן רדאי תומר
בתאום
71074 עקרונות הכימיה ד"ר פיכמן מירב קרקו אופק
חוצן רבקה
חביב קטיה
מרצבן עזריאל
כץ מתן
בנדיקט מתן
הלטאי עידו
4.9.12
בשעה 9:00

חדר 109
71251 היסטוריה ופילוסופיה של המדע מר עמית קרביץ גל רעות בתאום
71342 מבוא למערכות מידע גיאוגרפיות ד"ר יפית כהן גבע עדן בתאום
71346 ביולוגיה של התא הצמחי ד"א אייל פרידמן
ד"ר ליאור אשד
אהרון תומר בתאום
71439 תעשיות מזון מר יהושוע חאבה מיעארי דועאא בתאום
71451 מתודולוגיה של חישת מזון ד"ר מאשה ניב אלהנד הראל
בצלאל יהודה
8.8.12
חדר סימנרים
71472 חקיקה ותקינה למזון ד"ר אמנון צירלין בצלאל יהודה בתאום
71705 כלכלת איכות סביבה פרופ' יעקב צור חונדרש אנטון
ברקו איתמר
אלמס שחר
בתאום
71709 מבוא לכלכלה א' פרופ' אלי פינרמן רוקובר יפתח התאום
71719 שיווק תוצרת חקלאית ד"ר יעל כחל אלמס שחר בתאום
71732 תורת הצרכן פרופ' אלי פיינרמן אלמס שחר בתאום
71735 מקרו כלכלה א' ד"ר אבי שמחון דיטרין מרדכי בתאום
71740 חדו"א א' ד"ר יהודית ריבלין אהרון מור חן
סבינוב יאנה
ממוייה מולו
כהן אביתר
רוזן נעה
23.9.12 בשעה 10
חדר 108
71741 מבוא לסוציולוגיה ד"ר ישראל בר יהודה סיבוני עלית
נעם יצחקי
בתאום
71742 תורת הרווחה פרופ' ישראל פינקלשטיין ברקו איתמר
אלמגור תום
בתאום
71733 ניהול השיווק פרופ' אמיר היימן פתוח לכל התלמידים שמימשו עד מועד אחד בלבד ! 7.9.12 שעה 9:00 חדר 2
71751 יסודות החשבונאות והתמחיר מר רונן זינגר לרך דוד בתאום
71753 משפט חקלאי עו"ד איתן גת אלמס שחר בתאום
71803 רבייה השוואתית פרופ' ישראל רוזנבוים
פרופ' דוד וולפנזון
פרידמן רותם בתאום
71773 מבנה המס בישראל ד"ר יובל ארבל נעם יצחקי
ציטרין מרדכי
בתאום
71964 תורשת תכונות כמותיות פרופ' אביגדור כהנר לנדאו נתנאל בתאום